Orchidea – koszule na miarę

Description

Description

Firma Orchidea pomaga kreować indywidualny styl eleganckich mężczyzn. Wysokiej jakości, nowoczesne koszule na miarę!. Gwarantujemy idealnie dopasowaną koszulę.

Szyjemy piękne, ręcznie wykańczane koszule z wysokiej jakości tkanin, głównie bawełny. Nadążamy za najnowszymi trendami i polegamy na wieloletnim doświadczeniu naszych doradców.
Niepowtarzalność każdej koszuli polega na tym, że klient pobiera wymiary sam – przede wszystkim z ciała lub, jeśli woli, z dobrze pasującej koszuli lub wybiera rozmiar konfekcyjny. Koszula w całości zostaje zaprojektowana przez Państwa!

Każdy element zależy tylko i wyłącznie od osobistego poczucia estetyki i gustu naszych klientów. Biały kołnierzyk, białe mankiety, kolorowe dodatki lub wnętrza kołnierza i mankietów – u nas jest wszystko możliwe. Dodatkowo model każdej zaprojektowanej koszuli można obejrzeć na naszej stronie, przed złożeniem zamówienia. Zamawiane przez internet koszule są dostarczane w ciągu 10 dni roboczych. Cenimy sobie zdobyte zaufanie i zadowolenie naszych klientów.

Orchidea – koszule na miarę prawdziwego mężczyzny.

Contact

Contact

Location

Orchidea – koszule na miarę

Contact

Orchidea – koszule na miarę
  • By Leszek Masklak
  • Email: lmasklak@gmail.com
Please create a form with contact 7 and add.

Theme Settings > Item Pages > Contact > Contact Form ID

Ratings

Orchidea – koszule na miarę

0

0 Total
Ocena
0.0%

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości