PRACOWNIA KRAWIECKA Piotr Kononowicz

Description

Description

Nasza Pracownia Krawiecka od ponad dwudziestu lat zajmuje się produkcją eleganckiej odzieży męskiej. Dzięki tak długiemu doświadczeniu jesteśmy w stanie oferować ubiory najwyższej jakości, doskonale odpowiadające potrzebom naszych Klientów.

W naszych projektach korzystamy z bogatego doświadczenia w sztuce krawieckiej, przy jednoczesnym wprowadzaniu nowych trendów i stylów.

Do asortymentu Pracowni przede wszystkim należą garnitury klasyczne i sportowe, jak i wyjątkowe garnitury ślubne i wyjściowe. Ponadto specjalizujemy się w szyciu męskich koszul garniturowych i casualowych oraz płaszczy i kurtek. W procesie produkcji korzystamy z najlepszych tkanin polskich oraz włoskich.

Wymagającym Klientom proponujemy ubrania szyte na miarę, specjalnie dopasowane do ich potrzeb i wykonane z doskonałego surowca. Mamy w ofercie luksusowe tkaniny z wełnianych włókien wysokoskrętnych (S100, S120, S130, S150, S180) oraz tkaniny z dodatkiem jedwabiu.

Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Klientów, oferujemy także szycie odzieży unikatowej, tj. uroczyste fraki i surduty, ekskluzywne smokingi, uniformy, mundury, kostiumy.

Nasza Pracownia z pasją stara się zaspokajać wszelkie życzenia i wymagania Klientów.

Contact

Contact

Location

PRACOWNIA KRAWIECKA Piotr Kononowicz

Contact

PRACOWNIA KRAWIECKA Piotr Kononowicz
  • By P. Sulatycki
  • Email: psulatycki@wp.pl
Please create a form with contact 7 and add.

Theme Settings > Item Pages > Contact > Contact Form ID

Ratings

PRACOWNIA KRAWIECKA Piotr Kononowicz

0

0 Total
Ocena
0.0%

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości