Salon Sukien Ślubnych Duber

Description

Description

Pracownia sukien ślubnych Duber została założona w 1976 r. i jest znana ze swoich wysokiej jakości wyrobów nie tylko w Polsce, ale i za granicą.

Moda ślubna jest bardzo wymagająca nie tylko ze względu na jej specyficzny charakter oraz szybko zmieniające się trendy, ale także z powodu wagi wydarzenia jakim jest ślub. Nasza firma dokłada starań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientek i stworzyć dla nich idealną kreację na ten wyjątkowy dzień.

Pomimo tego, że co roku wprowadzamy na rynek kilkadziesiąt modeli seryjnej produkcji, każde zamówienie jest traktowane w sposób indywidualny. Nasza praca idzie w kierunku pełnego zadowolenia klientów zarówno hurtowych, jak i detalicznych. Dokładnie słuchamy potrzeb i życzeń naszych klientek oraz fachowo doradzamy im wybór odpowiedniej kreacji.

Zapewniamy, że wszystkie oferowane przez nas suknie ślubne wykonywane są wyłącznie z najlepszych gatunkowo tkanin oraz dodatków spełniających najwyższe standardy jakości. Podczas szycia dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół, co przekłada się na olśniewający efekt końcowy.

Oprócz sukien ślubnych, nasza oferta obejmuje również szycie szatek komunijnych.

Contact

Contact
 • Address
  bdwbsbo
 • Phone
 • Category
  Suknie ślubne
 • Location
  No Location

Location

Salon Sukien Ślubnych Duber

Contact

Salon Sukien Ślubnych Duber
 • By Robert Koszela
 • Email: robert@nowoczesnebudowanie.pl
Please create a form with contact 7 and add.

Theme Settings > Item Pages > Contact > Contact Form ID

Ratings

Salon Sukien Ślubnych Duber

0

0 Total
Ocena
0.0%

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości