Salony Fryzjerskie Ewa

Description

Description

Salony Fryzjerskie Ewa to wspaniali ludzie, wiedza i pasja w tworzeniu piękna.

Salony Fryzjerskie Ewa to synonim fryzjerstwa na najwyższym poziomie, to styl bez kompromisów i miejsce stworzone z pasji do sztuki fryzjerskiej. Od 25 lat tworzymy niespotykaną atmosferę wyjątkowych miejsc, w których spełniają się marzenia naszych klientów o pięknych i zdrowych włosach.

Wszystkie nasze salony pracują obecnie na profesjonalnej marce SENS.US. W pełni utożsamiamy się z ideą tej marki – bo dla niej efekt ma znaczenie.

Ludzie są dla nas najważniejsi

W naszych salonach pracują wyjątkowi ludzie, którzy wciąż się rozwijają i doskonalą swój warsztat u boku największych sław w dziedzinie fryzjerstwa. To ludzie, dla których fryzjerstwo jest wszystkim, to ludzie zarażeni miłością do swojego zawodu. Bez zgranego teamu, idealnej współpracy i ludzi, dla których liczy się pasja – żaden sukces nie byłby możliwy. Taki zespół gwarantuje wysoką jakość usług.

Praca w Salonach Ewa to przede wszystkim zaangażowanie. Patrzymy z innej perspektywy, będąc prawdziwymi pasjonatami, dla których możliwość pracy z klientami stanowi ogromną satysfakcję. Nasz zespół to połączenie młodych, utalentowanych osób z kadrą posiadająca ogromne doświadczenie. Nasze motto brzmi – „Mogę to zrobić”, bo dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Jeżeli czujesz tą samą energię i chcesz się rozwijać – dołącz do nas.

Doświadcz pozytywnej energii, która motywuje i popycha do działania, poznaj Salony Fryzjerskie Ewa.

Contact

Contact

Location

Salony Fryzjerskie Ewa

Contact

Salony Fryzjerskie Ewa
  • By Leszek Masklak
  • Email: lmasklak@gmail.com
Please create a form with contact 7 and add.

Theme Settings > Item Pages > Contact > Contact Form ID

Ratings

Salony Fryzjerskie Ewa

0

0 Total
Ocena
0.0%

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości